Przejdź do treści

O nas

 

Działamy na rynku projektowym od ponad 20 lat – zarówno na początku jak i teraz naszym celem jest wdrażanie najlepszych dostępnych rozwiązań instalacyjnych.

 

Biuro powstało w 1994 r jako inżynierska spółka projektowa pod nazwą Zakład Techniki Grzewczej i Wentylacyjnej „TB-Projekt” s.c. Początkowo opracowywaliśmy projekty głównie w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wprowadzając nowoczesne jak na tamte czasy rozwiązania techniczne. W miarę rozwoju systematycznie poszerzaliśmy zakres naszych prac obejmując całość zagadnień projektowych uzbrojenia podziemnego i instalacji wewnętrznych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku projektowym – co możemy poprzeć wieloma pozytywnymi referencjami, które zaświadczają o naszej rzetelności.

 

Naszym zamysłem jest dostarczanie zaawansowanych i energooszczędnych rozwiązań instalacyjnych w obiektach, przy których powstawaniu bierzemy udział. Staramy się, aby nasza współpraca ze zleceniodawcami przebiegała jak najsprawniej. Bierzemy aktywny udział zarówno w procesie powstawania projektu jak i na etapie jego realizacji.

 

Nigdy nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi.

 

Projektujemy pełny wachlarz wewnętrznych instalacji sanitarnych i sieci zewnętrznych.