Przejdź do treści

Praca

PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie dokumentacji projektowych budowlanych oraz wykonawczych zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • współpraca z biurami architektonicznymi;
  • uzyskiwanie uzgodnień, decyzji administracyjnych;
  • wykonywanie obliczeń i dobory urządzeń;
  • umiejętność współpracy z projektantami innych branż, sprawne reagowanie na zmiany projektowe wprowadzane przez inwestora.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD;
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu Revit MEP;
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynieria środowiska;
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych wewnętrznych z zakresu wentylacji i klimatyzacji min. 2 lata;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat. B (opcjonalnie).

Oferujemy:

  • pracę w firmie z ponad 20 letnim doświadczeniem oraz stabilną pozycja na rynku;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywanie doświadczenia przy ciekawych projektach;
  • gwarantujemy umowę o pracę.